.
УКР РУС ENG
Про нас | Новини | Проекти | Публікації | Карта сайту

 

Новини

оновлено 11.07.2012
липень, 2012

ТзОВ "Вотум" отримало ліцензію №186.12.26 на роботи з підвищеною небезпекою у вибухонебезпечних зонах та на діючих електроустановках напругою понад 1000В (10кВ).

квітень, 2012

 

Проводяться пуско-налагоджувальні роботи по впроваджено в експлуатацію автоматизованої системи керування помольним відділенням з встановленням сепаратора TSV3200 на цементних млинах 4 та 9 на базі PCS7 версії 7.0 + CEMAT версії 7.1 фірми SIEMENS на ВАТ "Волинь-Цемент" Dyckerhoff (м.Здолбунів, Рівненська обл., Україна)

 

грудень, 2011

 

Впроваджено в експлуатацію автоматизовану систему керування технологічним процесом сировинної переробки на базі PCS7 версії 7.0 + CEMAT версії 7.1 фірми SIEMENS на ВАТ "Волинь-Цемент" Dyckerhoff (м.Здолбунів, Рівненська обл., Україна)
Здійснюється процедура розрахунку співвідношення всіх сировинних компонентів (з врахуванням присадки до клінкера золи вугілля і добавлянням шлаку в випалювальну піч) і процентного вмісту окислів у сировинному шламі, який повинен задовольняти вимогам необхідного клінкероутворення.

 

жовтень, 2011

 

Впроваджено в експлуатацію першу чергу автоматизованої системи керування технологічним процесом установок осушення газу Більче-Волицько-Угерського ПСГ (установки абсорберів двох цехів) на базі PCS7 фірми SIEMENS та контролерів Honeywell (м.Більче, Львівська обл., Україна)

 

жовтень, 2011

 

Впроваджено в експлуатацію автоматизовану систему керування установки компримування газу на Київській підготовчій газорозподільчій станції (ПГРС) на базі PCS7 та контролера SIMATIC S7-300 CPU315-2DP (SIEMENS).(смт.Червоний Донець, Харківська обл., Україна)

 

вересень, 2011

 

Поставка серверної шафи (сервери SIMATIC IPC547C (Siemens)-3шт.) та розробка програмного забезпечення бази даних OPC/MES серверів на базі програмного продукту компанії AspenTech InfoPlus.21 на ВАТ "Миколаївцемент"(Lafarge).
Система грунтується на застосуванні сучасних мережевих інформаційних технологій клієнт/сервер для підготовки і управлінні технологічними даними, які використовуються для управління і планування підприємства, ведення даних по обладнанню і розрахунку потужностей виробництва, планування, обліку і диспетчеризації виробництва, оперативного планування виробництва. (м.Миколаїв, Львівська обл., Україна)

 

квітень, серпень, 2011

 

Виготовлення та поставка шаф керування технологічним процесом для печі нагріву газу регенерації та установки підготовки паливного та імпульсного газу на Червонодонецькій ДКС (дожимна компресорна станція) Шебелинського ГКР. Керування здійснюється при допомозі контролера SIMATIC S7-300 CPU315-2DP та панелі керування MP277 (SIEMENS). (с.Копанка, Харківська обл., Україна)

 

квітень, 2011

 

В журналі СТА 2/2011 ("Современные технологии автоматизации", http://cta.ru) надрукована стаття "Использование системы  управления непрерывными процессами PCS7 и приложения Cemat фирмы Siemens для управления в цементной промышленности".

В статтті описана автоматизирована система контролю пічного агрегату для випалу сировинної суміші та отримання клінкеру при виробництві цементу, яка впроваджена на ПАО «Волинь-Цемент» (м. Здолбунів, Україна).

Ви можете читати on-line або зкачати pdf  (2.0 Мб).

 

липень, 2010

 

Впроваджено в експлуатацію автоматизовану систему керування і моніторингу обертової печі №4 (новий пальник, системи подачі вугілля та аспірація холодильника) на базі PCS7 версії 7.0 + CEMAT версії 7.1 фірми SIEMENS на ВАТ "Волинь-Цемент" Dyckerhoff (м.Здолбунів, Рівненська обл., Україна)

 

червень, 2010

 

Впроваджено в експлуатацію автоматизовану систему керування насосної станції протипожежного водопостачання на ВАТ "Донцемент" ПАТ "ХайдельбергЦемент Україна", яке здійснюється при допомозі контролера SIMATIC S7-300 та панелі керування TP177A (SIEMENS). (смт.Новоамвросієвське, Донецька обл., Україна)

 

квітень, 2010

 

Впроваджено в експлуатацію автоматизовану систему керування і моніторингу обертової печі №5 (новий пальник, системи подачі вугілля та аспірація холодильника) на базі PCS7 версії 7.0 + CEMAT версії 7.1 фірми SIEMENS на ВАТ "Волинь-Цемент" Dyckerhoff (м.Здолбунів, Рівненська обл., Україна)

 

грудень, 2009

 

Впроваджено автоматизовану систему керування технологічним процесом установки осушення газу (УОГ) включно з блоками регенерації ДЕГ Богородчанського ПСГ (підземного сховища газу) на базі PCS7 версії 7.1 фірми SIEMENS (смт.Богородчани, Івано-Франківська обл., Україна)

 

вересень, 2009

 

Впроваджено в експлуатацію автоматизовану систему керування і моніторингу обертової печі №5 на ВАТ "Волинь-Цемент" Dyckerhoff (м.Здолбунів, Рівненська обл., Україна)

 

серпень, 2009

 

Впроваджено в експлуатацію автоматизовану систему керування і моніторингу обертової печі №6 на базі PCS7 версії 7.0 + CEMAT версії 7.1 фірми SIEMENS на ВАТ "Волинь-Цемент" Dyckerhoff (м.Здолбунів, Рівненська обл., Україна)

 

лютий, 2009

 

Впроваджено в експлуатацію автоматизовану систему керування цементним млином 112, в частині розробки програмного забезпечення, на ВАТ "Воскресенськцемент" Lafarge (м.Воскресенськ, Московська обл., Російська Федерація)

 

грудень, 2008

 

Впроваджено в експлуатацію систему керування дозованою подачею шламу на ВАТ "Подільський цемент"

 

вересень, 2008

 

Впроваджено в експлуатацію автоматизовану систему керування вугільним млином, транспортуванням і пальниками на ВАТ "Миколаївцемент"

 

вересень, 2008

 

Впроваджено в експлуатацію автоматизовану систему керування цементними млинами 109-110, в частині розробки програмного забезпечення, на ВАТ "Воскресенськцемент"

 

липень, 2008

 

Впроваджено в експлуатацію систему моніторингу процесу випалювання в цементній печі №3 на ВАТ "Подільський цемент"

 

червень, 2008

 

Впроваджено в експлуатацію автоматизовану систему керування дозуванням і транспортуванням попелу в цементний млин №9 на ВАТ "Миколаївцемент"

 

травень, 2008

 

Впроваджено в експлуатацію систему керування і моніторингу обертової печі №4 і подачі шламу до печей 1,2,4,5,6 на ВАТ "Миколаївцемент"

 

січень, 2008


Впроваджено в експлуатацію систему моніторингу процесу випалювання в цементній печі №6 на ВАТ "Подільський цемент"

 

листопад, 2007


Впроваджено в експлуатацію автоматизовану систему керування цементним млином №9 на ВАТ "Миколаївцемент". Детальніше з автоматизованою системою можна ознайомитись тут (pdf-версія на англ. мові 1,1 Мб >>)


жовтень, 2007


Впроваджено в експлуатацію автоматизовану систему керування дільницею випалу керамзиту і управління пальником обертової печі на на ЗАТ "Самбірський керамзитовий завод"... (далі >>)


червень, 2007


Електронну пошту до проектного і виробничого відділів ТзОВ "ВОТУМ" просимо надсилати за новою адресою tandem@com.if.ua


травень, 2007


Електронну пошту до головного офісу ТзОВ "ВОТУМ" просимо надсилати за новою адресою votum@if.net.ua


лютий, 2007


Розробки ТзОВ "ВОТУМ" в галузі виробництва цементу були представлені на Міжнародній конференції UkrCemFor 2007, яка проводилась 14-15 лютого у м. Яремче... (далі >>)


січень, 2007


Впроваджено в експлуатацію автоматизовану систему зважування і дозування компонентів клею на підприємстві ТзОВ "Енія", м. Калуш. Складовими частинами технологічного процесу приготування клею є: послідовне наповнення бункера компонентами клею з контролем ваги бункера і кожного компонента, змішування компонентів клею, подача готового клею на наступну ланку технологічного процесу. Головною особливістю системи є застосування ваговимірювального обладнання SIWAREX фірми SIEMENS... (далі >>)


червень, 2006


Відбулися курси навчання спеціалістів ВАТ "Миколаївцемент" по обслуговуванню систем автоматизації, які розроблені та впроваджені ТзОВ "ВОТУМ" на цьому підприємстві (див. розділ "Проекти"). Програма курсів містила лекції по теорії автоматичного керування, лабораторні заняття по роботі з програмними і апаратними засобами SIMATIC S7, практичні заняття безпосередньо на заводі.

 

травень, 2006


У зв’язку з реконструкцією установки осушення газу Богородчанського підземного сховища газу (ПСГ) шляхом впровадження нових блоків регенерації ДЕГ типу БЛ-1/А1 продуктивністю Q=12,5 куб.м/год розробки ТзОВ "Гарантія" (генеральна проектна організація ВАТ "ІВП "ВНІПІТРАНСГАЗ") ТзОВ "ВОТУМ" розробило і впровадило автоматизовану систему керування технологічними процесами (АСК ТП) на даній установці... (далі >>)

 

20.05.2006


ТзОВ "ВОТУМ" прийняло участь в VI загальногалузевому семінарі НАК "Нафтогаз України" "Автоматизація та зв'язок-2006", що відбувся 15-19 травня в м. Яремче... (далі >>)

 

11.11.2005


Продовжено дію на термін до 26.06.2008 сертифікату, який підтверджує відповідність системи менеджменту якості, що запроваджена в ТзОВ "ВОТУМ", вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2000... (далі >>)


листопад, 2005


Дочірня компанія "Укргазвидобування" (НАК "Нафтогаз України") ввела в експлуатацію установку для поглибленого вилучення вуглеводнів на Тимофіївському нафтогазоконденсатному родовищі, яке входить до складу Гадяцького газового промислу ГПУ "Полтавагазвидобування"...
ТОО "ВОТУМ" виконало розробку автоматизованої системи керування установкою, поставку та монтаж технічних засобів автоматизації, пусконалагоджувальні роботи і впровадження системи в експлуатацію... (далі >>)


10.10.2005


Завершено розробку нового дизайну сайту. Повністю перероблена структура. Інформація систематизована по трьох розділах: україномовний, російськомовний, англомовний.

 

вересень, 2005


Здійснюється коректування проектної документації і пусконаладка автоматизованої системи керування установки "сайклінг-процес" для більш глибокого видобування з газу вуглеводневої сировини на Тимофіївському газоконденсатному родовищі ... (далі >>)

 

серпень, 2005


Завершено розробку проектної документації та програмного забезпечення і здійснено пусконаладку системи моніторингу цементного млина №8, керування силосом золи та цементними силосами №21, 23, 25 ВАТ "Миколаївцемент".
Система призначена для моніторингу стану млина №8, системи дозування SCHENCK, дистанційного керування фулером і фільтрами силоса та бункера золи, дистанційного керування фільтрами цементних силосів, контролю рівня в цементних силосах і в бункері золи ... (далі >>)

 

червень, 2005


Впроваджено в експлуатацію автоматизовану систему керування дослідно-промисловою установкою стабілізації газового конденсату.
Система призначена для автоматизованого керування технологічними об’єктами установки стабілізації газового конденсату згідно з діючими стандартами якості і забезпечує автоматизоване керування і контроль технологічних об’єктів основного та допоміжного обладнання, раціональну експлуатацію об’єктів та технічну діагностику їх стану ... (далі >>)

 

травень, 2005


Впроваджено в експлуатацію систему керування приготуванням шламу на дільниці двостадійного коригування шламу ВАТ "Подільський цемент". Система в цілому призначена для автоматизованого керування технологічним процесом приготування шламу з заданим титром в басейні робочого шламу в процесі випалювання цементу на обертових печах. При цьому передбачається візуалізація процесу приготування та облік шламу.
Метою автоматизації є створення на дільниці двостадійного коригування шламу програмно-апаратного комплексу, який дає можливість здійснювати автоматизоване керування приготуванням шламом. При цьому досягається стабільність титру шламу в басейні робочого шламу, а це дає змогу отримувати кінцевий продукт вищої якості і, в цілому, сприяє покращенню техніко-економічних показників виробництва ... (далі >>)

 

березень, 2005


ТзОВ "ВОТУМ" прийняло участь в першій спеціалізованій виставці "Електрика", яка проводилась 23-25 березня у Львові ... (далі >>)

 

грудень, 2004


Новий номер телефону технічного підрозділу ТзОВ "ВОТУМ" +38 (0342) 523124
Нова Internet-адреса сайту - www.votum.if.ua

 

грудень, 2004


Впроваджено в експлуатацію систему керування дозованою подачею шламу на печах №№1,2 і №№5,6 ВАТ "Миколаївцемент". Система в цілому призначена для автоматичного підтримання на заданому рівні витрати шламу в процесі випалювання цементу на обертових печах. При цьому передбачається візуалізація і облік компонентів.
Система забезпечує: автоматичну стабілізацію витрати шламу на рівні, який задається з комп’ютера оператора; неперервне вимірювання витрати шламу з накопиченням (інтегрована витрата) по кожній з печей; розрахунок продуктивності кожної з печей за клінкером; дистанційне та місцеве керування частотно-регульованим електроприводом насоса шламу, а також місцеве керування пневмопривідними засувками... (далі >>)

 

липень, 2004


Впроваджено в експлуатацію систему моніторингу процесу випалювання в цементній печі №5 ВАТ "Волинь-цемент". Метою автоматизації є створення єдиного програмно-апаратного комплексу, який дає можливість здійснювати неперервне автоматизоване керування технологічними процесами і забезпечує нормальне функціювання технологічного і допоміжного обладнання як автоматизованих об’єктів... (далі >>)

 

липень, 2004


Новий номер телефону ТзОВ "ВОТУМ" +38 (0342) 527400

 

червень, 2004


Впроваджено в експлуатацію систему автоматичного дозування компонентів в Демня-Добрянському кар'єрі ВАТ "Миколаївцемент". Система побудована на базі сучасної універсальної системи автоматизації фірми SIEMENS SIMATIC C7, системи дозування SCHENCK, перетворювача частоти ALTIVAR 58 електроприводу насоса шламу... (далі >>)

 

березень, 2004


ТзОВ "ВОТУМ" прийняло участь в адаптації та відладці програмного забезпечення, створеного фірмою ATR (Automation & System Integration) для системи Simatic S5 135U керування проклейкою та виробничою лінією на підприємстві "КРОНО ОСМОЛОДА" по виготовленню деревостружкових плит...

 

10.03.2004


В розділі "Публікації" опубліковано нову статтю "Подключение и обработка аналоговых сигналов в системах промышленной автоматизации на базе аппаратуры SIEMENS"

 

25.02.2004


Оновлено огляд про систему моніторингу процесу випалювання цементної печі №1 ВАТ "Подільський цемент" (далі >>)

 

16.02.2004


Додано новий розділ - "Карта сайту", де містяться подробиці про організацію сайту і його структуру

 

17.12.2003


Оновлено розділ "Проекти". Додано новий розділ - "Публікації"

 

22.11.2003


Відкрито сайт ТзОВ "ВОТУМ" у всесвітній мережі Internet. Загальні відомості про фірму Ви можете дізнатись в розділі "Про нас". Ознайомитись з проектами, що виконані нашою організацією, і рішеннями, що пропонуються, дозволить інформаційний ресурс "Проекти"

 

листопад, 2003


За нашого сприяння в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу обладнано і відкрито навчальний центр SIMATIC. Торгова марка SIMATIC широко відома в світі, як синонім програмованих логічних контролерів. Сьогодні під іменем SIMATIC фірма SIEMENS представляє інтегровані системи автоматизації (Totally Integrated Automation)... (далі >>)

 

жовтень, 2003


Впроваджено в експлуатацію першу чергу автоматизованої системи керування (АСК) лісосушильними камерами (камери №1,2) на підприємстві "Лісова компанія "Лаванда" (м. Коломия). Розроблена АСК - це комплексна автоматизована система, яка побудована на базі сучасної універсальної системи автоматизації фірми SIEMENS SIMATIC C7 і комп'ютера, що в цілому виконують функції вимірювання, контролю, автоматичного керування, візуалізації та архівування подій і параметрів процесу сушіння деревини різних порід в лісосушильних камерах періодичної дії... (далі >>)

 

 

Про нас | Новини | Проекти | Публікації | Карта сайту
© ТзОВ "ВОТУМ"

 

Головний офіc:
тел/факс: +38 (0342) 527400
E-mail: office@votum.ua
Проектний відділ: тел/факс: +38 (0342) 711490
тел: +38 (0342) 711489, 711491, 711492
E-mail: engineering@votum.ua
Виробничий відділ: тел/факс: +38 (0342) 523020
тел: +38 (0342) 523124
E-mail: production@votum.ua