Система керування дозованою подачею шламу на печах №№1,2 і №№5,6 ВАТ "Миколаївцемент"

Система в цілому призначена для автоматичного підтримання заданого значення подачі шламу в процесі випалювання цементу на обертових печах. При цьому передбачається візуалізація і облік цих компонентів.

Система заміняє існуючу систему подачі шламу з переливом на безпереливну, що дає можливість використовувати шлам з нижчою вологістю. Існуюча система виміру витрати за допомогою дозуючого бачка використовується як альтернативна для оцінки реального значення витрати (в подальшому вона може бути вилучена).

Здійснюючи автоматичну підтримку заданого значення подачі шламу в процесі випалювання цементу на обертових печах, система забезпечує автоматичну стабілізацію витрати шламу на рівні, який задається з комп’ютера оператора (на печах №5 і №6 – існуючі, на печах №1 і №2 – новий); вимірювання витрати шламу з накопиченням (інтегрована витрата) по кожній з печей; розрахунок продуктивності кожної з печей за клінкером; дистанційне та місцеве керування частотно-регульованим електроприводом насоса шламу, а також місцеве керування пневмопривідними засувками.

Система складається з периферійних пристроїв і локальної автоматики. Структура системи передбачає 4 локальні системи (по кожній печі).

Основні периферійні пристрої:

До складу локальної автоматики входять:

ТзОВ "ВОТУМ" © Всі права застережено, 2013